NABÍDKA SLUŽEB

Nabízím celotělovou erotickou masáž pro muže za použití přírodních olejů. Ležíte na profesionálním lehátku Resi. Masíruji rukama, lokty, kloužu se celým svým tělem po těle masírovaného. Konkrétní masáž si můžete vybrat níže:

Respektujte prosím následující informace:

* Veškeré mnou nabízené služby jsou určeny výhradně zdravým klientům. Nepřijímám pacienty s jakoukoliv kožní chorobou i když není infekční. Muži s lupénkou, nebo s jakýmkoliv jiným patologickým projevem onemocnění kůže (plíseň, zánět kůže, hnisavé akné, apod.) – budete po zpozorování tohoto onemcnění ihned požádáni k odchodu.

* Žádné jiné erotické služby nenabízím a to ani za úplatek. Masírovaným je zde muž, který leží na lehátku a po celou dobu masáže je masírován mnou. Leží uvolněně a přijímá mnou prováděnou předem domluvenou masáž. Na masérku nesahá. Každá z nabízených masáží je precizně a kvalitně provedena. Nehladím, masíruji. Před každou masáží svaly zahřívám, abych masírovala již uvolněnou svalovinu a masáž byla o to účinnější. Práce je mi koníčkem, jsem vždy velmi potěšena když vím, že jsem součástí psychické a fyzické pohody druhého člověka.

* Očekávám a nabízím diskrétnost, slušnost, zdraví.